Thrifty Berlin Mitte

2
(3)

Thrifty Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 50-55, Berlin – Germany

Telefon : 030 2424440

Thrifty Berlin Mitte Yol Tarifi

Thrifty Berlin-Mitte

Thrifty Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 50-55, Berlin – Germany olan Thrifty Berlin Mitte, işletmesine 030 2424440 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thrifty Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thrifty Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thrifty Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thrifty Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thrifty Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thrifty Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thrifty Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thrifty Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Thrifty Berlin Mitte Yorumları

 1. Arabayı, hırsızlıklar da dahil olmak üzere her şeyi kapsayan tam sigorta dahil olmak üzere çevrimiçi olarak rezerve ettim. Web sitesinde sunulan en pahalı sigortayı seçtim.

  Ofise gittiğimde, çevrimiçi olarak yaptığım sigortanın düşülemeyeceği söylendi, (bu, kaza durumunda 900 € ve hırsızlık durumunda 80000 € ödeyebileceğim anlamına geliyor !!

  Ekstra sigorta için 80 € daha ödemek zorunda kaldım!
  Bu da araba kiralama maliyetinden daha fazladır.
  Personel çok kaba davrandı.

  Orada bir daha asla araba rezervasyonu yapmayacağım.

Yoruma kapalı.