Thecoven Bar

4.4
(416)

Thecoven Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kleine Präsidentenstraße 3, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Thecoven Bar Yol Tarifi

TheCoven Bar

Thecoven Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kleine Präsidentenstraße 3, Berlin – Germany olan Thecoven Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thecoven Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thecoven Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thecoven Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thecoven Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thecoven Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thecoven Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thecoven Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thecoven Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 416

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Thecoven Bar Yorumları

  1. Süper memnun kaldık. Personel çok cana yakındı ve kapıcı gerçekten sevgi dolu ve ihtiyaçlarımızı dinledi. Unutulmaz bir akşamdı.

  2. Güzel iç tasarım ve atmosfer. Kokteyller ortalamanın altında. Yöneticinin beni “korkacak bir şey olmadığı için” maskemi çıkarmaya davet etmesi hoşuma gitmedi. Aptal.
    Muhtemelen yeni insanlarla tanışmak için iyi bir yer ama bir şeyler içmek için tavsiye etmem.

Yoruma kapalı.