The Blade

5
(70)

The Blade adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Elisabethkirchstraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 61741295

The Blade Yol Tarifi

The Blade

The Blade Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Elisabethkirchstraße 1, Berlin – Germany olan The Blade, işletmesine 030 61741295 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Blade ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Blade yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Blade hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Blade ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Blade ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Blade için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Blade bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Blade sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca The Blade Yorumları

 1. Kesinlikle doğru saç kesimi. Çok cana yakın ekip. ????

 2. İstediğimi alamadım ama sanırım ihtiyacım olanı aldım.
  Bazı sorularla onları aradıktan sonra talimatlarını izleyerek çevrimiçi bir randevu aldım. Zamanında geldim ve hemen servis aldım.
  Rezervasyonumla ilgili bazı karışıklıklar oldu. Benimle hiç konuşmadıkları ve yanlış servis rezervasyonu yaptığım konusunda ısrar ettiler, ancak sonunda bu önemli değildi.
  Büyük bir dikkat ve özenle servis edildim. Berber bana istediğim farklı bir saç modeli yaptırdı ve bence bir berberin güçlü fikirlere sahip olması iyi bir şey. Özellikle son 25 yılda uzun saç giyen çok fazla berber dükkanı görmediğimi düşünürsek.
  İletişim sorununa rağmen hizmet kalitesi için beş yıldız.

 3. Çocuğumun saçını çok güzel kestirdi, üstelik ????????

Yoruma kapalı.