Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi

4.8
(128)

Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : DUMLUPINAR MAH, Uğur Mumcu Cd. No:13A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 426 22 28

Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi Yol Tarifi

TeknoBook Bilgisayar ve Notebook Onarım Tamir Merkezi

Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi DUMLUPINAR MAH, Uğur Mumcu Cd. No:13A, Buca – İzmir olan Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi, işletmesine (0232) 426 22 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 128

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Teknobook Bilgisayar Ve Notebook Onarım Tamir Merkezi Yorumları

  1. Güvenle bilgisayarınızı teslim edebileceğiniz profesyonel eller bence beş yıldızdan bile fazlasını hak ediyor Casper laptopumu götürdüm yüksek voltajdan yanan yerlerini onardilar bugünde ekranın yanan kısımlarını onardilar laptopumu teslim aldım gayet sıkıntısız emeğinize elinize sağlık

  2. Teknobook ekibi her türlü yardımcı oluyor. Çok yoğunlar ve bu yoğunluğu iyi yönetiyorlar, gün içerisinde cihazınızı inceleyip çözüm üretiyorlar. Cihazınızı emin ellere güvenle teslim edebilirsiniz.

  3. sorunsuz tamir, hızlı teslimat. Arif abi çok ilgili ve kibar bir esnaf hiç sorun yaşamadım,güvenilir bir yer.

  4. Gerçekten esnaflık nedir bilen insanlar herkesin gönlüne sağlık içiniz rahat alışveriş edebilirsiniz

Yoruma kapalı.