Targobank

3.5
(51)

Targobank adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 194-199, Berlin – Germany

Telefon : 030 20616890

Targobank Yol Tarifi

TARGOBANK

Targobank Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 194-199, Berlin – Germany olan Targobank, işletmesine 030 20616890 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Targobank ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Targobank yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Targobank hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Targobank ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Targobank ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Targobank için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Targobank bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Targobank sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Targobank Yorumları

  1. Bay Patrick Schmidt yıllardır bana ciddi ve yetkin bir şekilde danışmanlık yapıyor. Harika iletişim, endişelerim için her zaman uygun bir çözüm.
    Profesyonel ve kişisel olarak 1+!

  2. Son derece yaramaz çalışanlar. Mümkün olan en kötü tonda ve aptalca taciz edilmek isteyen herkes oraya gitmeli.

  3. Media Markt kredi bankası. “Acil geri arama talebi” ile mektupla can sıkıcı. “Hiçbir teklif istemediğinizi” notu içeren postalar dikkate alınmaz. Çağrılar sonra takip edin! Sadece değil

Yoruma kapalı.