Sürat Kargo Yenigün

1.6
(49)

Buca Sürat Kargo Yenigün adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Sürat Kargo Yenigün Yol Tarifi

Sürat kargo yenigün

Sürat Kargo Yenigün İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv, Buca – İzmir olan Sürat Kargo Yenigün, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sürat Kargo Yenigün ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sürat Kargo Yenigün yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sürat Kargo Yenigün hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sürat Kargo Yenigün ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sürat Kargo Yenigün ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sürat Kargo Yenigün için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sürat Kargo Yenigün bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sürat Kargo Yenigün sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sürat Kargo Yenigün Yorumları

  1. 0 Olsa 0 veririm. Daha 2 iş günü olmuş kargonun iadesi onaylandı diyorlar şaka gibi. Kim onaylıyor bunu anlamış değilim. Kullanmayın kullandırmayın.

  2. Evde olduğum halde kargomu getirmiyorlar. Üstüne getirdik evde yoktunuz diye yalan söylüyorlar. Defalarca kez şubeyi aramama rağmen ulaşamıyorum. Şubeye kargomu teslim almaya binbir zorlukla gidip durumumu izah ettiğimde terbiyesiz cevaplar veriyorlar. Kısacası 0 hizmet leş gibi muamele. Kesinlikle uzak durun. Böyle bir ahlaksız iş anlayışı yok.

  3. Kargomu başka birine teslim etmişler haberim yok pandemiden zaten evdeyim 3 yaşında çocuğum var çıkması yasak ne hakla bilgim olmadan başkasına kargomu teslim edersiniz yaa komşum değil tanıdık değil telefonlar açılmıyor kargomu hemen bulun yoksa yasal işlemlere başlayacağım

  4. Kargomu gidip başka yere teslim etmişsiniz eğer kargom getirilmezse yasal işlem başlatacağım

  5. kargomu başka birine teslim etmek nedir hakkınızda yasal işlem başlatmadan gereğini yapın

Yoruma kapalı.