Super Jack Personal Muay Thai Berlin

5
(19)

Super Jack Personal Muay Thai Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Almstadtstraße 24, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Super Jack Personal Muay Thai Berlin Yol Tarifi

Super Jack Personal Muay Thai Berlin

Super Jack Personal Muay Thai Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Almstadtstraße 24, Berlin – Germany olan Super Jack Personal Muay Thai Berlin, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Super Jack Personal Muay Thai Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Super Jack Personal Muay Thai Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Super Jack Personal Muay Thai Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Super Jack Personal Muay Thai Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Super Jack Personal Muay Thai Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Super Jack Personal Muay Thai Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Super Jack Personal Muay Thai Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Super Jack Personal Muay Thai Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Super Jack Personal Muay Thai Berlin Yorumları

  1. Çok otantik Muay Thai, inanılmaz derecede sıcak ve sabırlı bir eğitmen, her seviyede mümkün ve kendinize meydan okumanıza izin verebilirsiniz, aynı zamanda kendinize rahat bir şekilde antrenman yapabilirsiniz. Harika bir deneyim ve ayrıca grup eğitimleri için harika bir grup. Çocuklar için, ayrıca yeni başlayanlar ve hatta orta seviyeler için özel kurslar var ve bunun ötesinde, gerçekten inceleyebiliriz.

  2. Jack ile gerçek Muay Thai öğrenirsiniz. Harika bir antrenman, teşekkürler!

Yoruma kapalı.