Sunguralp Optik

3.3
(7)

Sunguralp Optik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, Menderes Cd. No: 190-A/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 44 24

Sunguralp Optik Yol Tarifi

Sunguralp Optik

Sunguralp Optik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, Menderes Cd. No: 190-A/B, Buca – İzmir olan Sunguralp Optik, işletmesine (0232) 452 44 24 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sunguralp Optik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sunguralp Optik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sunguralp Optik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sunguralp Optik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sunguralp Optik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sunguralp Optik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sunguralp Optik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sunguralp Optik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sunguralp Optik Yorumları

  1. 1,5 sene önce aldığım gözlüğün camları fazla ağır olduğu için çok fazla öne kayma sorunu vardı. Seçtiğim camın beklediğimden büyük geldiğini ve rahat kullanamadığımı 2. ve 3. Gün söylememe rağmen ne değişim, ne düzeltme ne de iade konusunda yardımcı olamadılar. Salon çok güzel ama müşteriye doğru ürün verilmesi konusunda bilgi yok. Hangi cam hangi çerçeveye ağır gelir ben bunu bilemem. Beni uyarması gereken oradaki uzman. Bu nedenle hiç memnun kalmadım. Çok pahalıya da mal olduğu için 1,5 senedir mecburen kullanıyorum.

Yoruma kapalı.