Stromsport Ems Training Mitte

5
(10)

Stromsport Ems Training Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jüdenstraße 50, Berlin – Germany

Telefon : 030 27877353

Stromsport Ems Training Mitte Yol Tarifi

Stromsport EMS Training Mitte

Stromsport Ems Training Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jüdenstraße 50, Berlin – Germany olan Stromsport Ems Training Mitte, işletmesine 030 27877353 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Stromsport Ems Training Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Stromsport Ems Training Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Stromsport Ems Training Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Stromsport Ems Training Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Stromsport Ems Training Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Stromsport Ems Training Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Stromsport Ems Training Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Stromsport Ems Training Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Stromsport Ems Training Mitte Yorumları

  1. Yine harika bir spor birimi tamamladı, Sandra ile çok eğlenceli, her zaman iyi bir ruh hali içinde, burada her şey çok temiz, genel olarak harika bir stüdyo

  2. İyi organize edilmiş, temiz, mükemmel talimatlar, çok hoş karşılandığınızı hissediyorsunuz

  3. Onunla gitmek için harika bir kişisel antrenör ile harika bir yer. Burada her zaman kendimi rahat hissediyorum. Çok temiz, düzenli ve seviyenize göre ayarlanmış eğitim. Şiddetle tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.