Meindentist Praxis Mitte

4.5
(87)

Meindentist Praxis Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Arkonapl. 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 4481158

Meindentist Praxis Mitte Yol Tarifi

MEINDENTIST-Praxis Mitte

Meindentist Praxis Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Arkonapl. 4, Berlin – Germany olan Meindentist Praxis Mitte, işletmesine 030 4481158 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Meindentist Praxis Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Meindentist Praxis Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Meindentist Praxis Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Meindentist Praxis Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Meindentist Praxis Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Meindentist Praxis Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Meindentist Praxis Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Meindentist Praxis Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Meindentist Praxis Mitte Yorumları

 1. Kimsenin dişçiye gitmeyi sevdiğini sanmıyorum ama buradaki tüm ekip harika bir iş çıkarıyor. Asıl doktorum şu anda ebeveyn izninde, bu yüzden yeni bir doktor atandım. Daha korksanız bile, ikisi de gerçekten harika bir iş çıkarır. Bu hafta başka bir doktor beni tedavi etti ve onunla rahat hissettim.

  Bu yüzden uygulamayı şiddetle tavsiye edebilirim!

 2. Bayan Dr. Wendisch çok güzel ve becerikliydi.
  Her şeyi çok detaylı anlattı ve işi kusursuzdu.

 3. iyi organize edilmiş, hızlı ve temiz çalışma – çok memnun kaldım

 4. Çok hevesliydim, çok iyi tavsiye, harika müzik ve Dr. Güzel harika. Kanal tedavisinin bu kadar harika olabileceğini hiç düşünmemiştim. Yani kanal tedavisi için ???? … Sonrasında hiç ağrım olmadı!

 5. Çok iyi doktorlar ve iyi personel ile çok iyi bir uygulama ve kolayca ulaşılabilir.
  Geçen ay Dr. Wendisch ile eski dolgularımı değiştirmiştim; çok dikkatli, doğru, sabırlı ve profesyonel ve işi çok temiz, güzel ve mükemmeldi, bu 5 YILDIZLI inceleme ile ona ve tüm praksislere teşekkür etmek istiyorum, bunu hak ediyorlar.

Yoruma kapalı.