Space Night Hotel

4.2
(85)

Space Night Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 45, Berlin – Germany

Telefon : 030 50953800

Space Night Hotel Yol Tarifi

Space Night Hotel

Space Night Hotel Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 45, Berlin – Germany olan Space Night Hotel, işletmesine 030 50953800 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Space Night Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Space Night Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Space Night Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Space Night Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Space Night Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Space Night Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Space Night Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Space Night Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 85

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Space Night Hotel Yorumları

 1. Sadece 1 gece köprü kurmanız gerekiyorsa, sorun değil. Ama çevrenizdeki “sürüye” alışmalısınız. Kim hizmet ettiyse bunu bilir…

 2. 6 gecemiz boyunca çok hoş bir hizmetten keyif aldık. Her şey çok temiz ve sessizdi. Hizmet çok iyi ve şikayet edecek bir şeyimiz yok. Geri gelmeyi çok isteriz.

 3. Olağandışı pansiyon formatı. Klostrofobisi olan insanlara yer yok. Mutfak yok – çay bile. Bu nedenle, eksi 1 puan. Diğer her şey harika.

 4. Mutlak bir deneyim. Burada çok farklı uyuyor.
  Kapsüller, düşündüğünüzden daha temiz ve daha geniştir. İçinde gerçekten iyi uyuyorsun. Sadece tuvalete giderken horlamayı duyuyorsunuz.
  Havalandırma ayarlanabilir ve çok yüksek değil. Çok cana yakın personel.
  Banyolar her zaman temiz ve moderndi.
  Burada 3 gece kaldım ve geri gelmeye devam edecektim.

Yoruma kapalı.