Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz

4.9
(33)

Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Memhardstraße 3, Berlin – Germany

Telefon : 0176 85536789

Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz Yol Tarifi

SOA Lashes & Beauty - Alexanderplatz

Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Memhardstraße 3, Berlin – Germany olan Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz, işletmesine 0176 85536789 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Soa Lashes & Beauty Alexanderplatz Yorumları

  1. Bu yeri tamamen seviyorum. Kirpiklerimi üç hafta önce ilk kez burada yaptım. Personel sadece profesyonel, sabırlı ve nazik değil. Kirpikler güzelce çıktı ve şimdiye kadar dolu kaldı.

    Teşekkürler SOA!

  2. Heyecanlıyım. Başlangıçta sadece bir kez kirpiklerimi uzatmak istiyordum, şimdi altı aydır oraya gidiyorum. Sonuç harika, çok çabuk randevu alıyorum ve kızlar son derece kibar. Gerçekten sıcak bir şekilde tavsiye edebilirim.

  3. İyi iş! Temiz, cana yakın ve en iyi hizmetin yanı sıra harika tavsiyeler! Uzun zamandır Soa Lashes müşterisiyim ve daha önce başka stüdyolarda da bulundum, ne yazık ki orada temiz bir çalışma olmadı ve kirpiklerim koptu. Soa Lashes ile birlikte olduğumdan beri gerçek kirpiklerim daha güzel.

Yoruma kapalı.