Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof

3.9
(120)

Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Europaplatz 1, Berlin – Germany

Telefon : 089 66060060

Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof Yol Tarifi

SIXT Autovermietung Berlin Hauptbahnhof

Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Europaplatz 1, Berlin – Germany olan Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof, işletmesine 089 66060060 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 120

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sixt Autovermietung Berlin Hauptbahnhof Yorumları

 1. Bu son kiralamanın gidişatından çok mutsuzum.
  Ayrılmış araç kategorisi artık mevcut değildi ve bana hiçbir ekstra ücret ödemeden “daha iyi” bir araç vermek için iyi niyet yoktu, önemli ölçüde daha düşük bir araçla yetinmek zorunda kaldım (daha büyük olmasına rağmen, ki bu umurumda değil). yalnız gezgin).
  Çalışan son derece arkadaş canlısıydı (bu nedenle 2/5 yıldız), ancak her şey son derece hayal kırıklığı yarattı.

 2. Bir de gizli maliyetler var! Çok şüpheli davranış! Anahtarı zamanında teslim ettim, ancak birkaç saat sonraya kadar belgelenmedi, bu yüzden geç iade ücreti eklendi … Çirkin !!!
  Günlerdir kimse sorulara cevap vermiyor!? Neredeyiz ?

 3. Bir aydır sizden ek baskıyı (490,90 Euro) bana iade etmenizi rica ediyorum.

  Bir müşteri olarak paramı geri almak için gerçekten 100 e-posta göndermem gerekmiyor.

  geri bildirim yok, cevap yok, hiçbir şey yok. her gün ararım

  Hesabımdan “SYSTEM_FALL” nedeniyle 490.90 borç alındı ​​ve bunu alıp almayacağınızı asla bilemezsiniz.

 4. Çok yardımsever, sabırlı ve dolandırılmayacaksınız.

 5. Süper hızlı işlem ve yardımcı personel. Araba harikaydı. Ofisi ve park alanını bulmak kolaydı ve çok iyi bir şekilde işaretlenmişti. Öneririz.

Yoruma kapalı.