Simurg İletişim Teknik Servis

3.7
(3)

Simurg İletişim Teknik Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 15, Özmen Cd., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0507 185 50 50

Simurg İletişim Teknik Servis Yol Tarifi

Simurg İletişim Teknik Servis

Simurg İletişim Teknik Servis Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 15, Özmen Cd., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Simurg İletişim Teknik Servis, işletmesine 0507 185 50 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Simurg İletişim Teknik Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Simurg İletişim Teknik Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Simurg İletişim Teknik Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Simurg İletişim Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Simurg İletişim Teknik Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Simurg İletişim Teknik Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Simurg İletişim Teknik Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Simurg İletişim Teknik Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Simurg İletişim Teknik Servis Yorumları

  1. Arkadaşlar asla telefon tamir etmeyin buradan sadece batarya değişimi için götürdüğüm telefonu bozdular üstene birde para istediler hakkımı haram ediyorum asla gitmeyin!!!!!!!!

  2. İphone 8 Plusmun şarjı çok az gidiyordu. Bende Buca Telefon Tamir olarak arattım tanımamama rağmen çok ilgililer 30dk içersinde telefonumu tamir edip teslim ettiler. İşlerinde gerçekten başarılı arkadaşlar.

Yoruma kapalı.