Sila Thai Massage Berlin

4.7
(72)

Sila Thai Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hans-Otto-Straße 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 28098713

Sila Thai Massage Yol Tarifi

Sila Thai Massage

Sila Thai Massage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hans-Otto-Straße 12, Berlin – Germany olan Sila Thai Massage, işletmesine 030 28098713 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sila Thai Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sila Thai Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sila Thai Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sila Thai Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sila Thai Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sila Thai Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sila Thai Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sila Thai Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 72

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sila Thai Massage Berlin Yorumları

  1. Şimdiye kadar her şey harika. Sadece son kez kartla ödeme yapamadım. Bayan cihazın arızalı olduğunu söyledi. Şarap tüccarında bir ATM yaklaşık 3 dakika uzaklıktadır.

  2. Kesinlikle tavsiye edilmelidir. Oğlum (8) ile oradaydı. Çok hoş. Geri geleceğiz. LG janin ve philip

Yoruma kapalı.