Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret

3.9
(23)

Buca Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gaziler, 1080. Sk. No:4/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 33 44

Buca Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret Yol Tarifi

Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret

Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gaziler, 1080. Sk. No:4/A, Buca – İzmir olan Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret, işletmesine (0232) 442 33 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sigma Muhendislik Tesisat Ticaret Yorumları

  1. Parayı alana kadar ilgi var. Parayı aldıktan sonra bir hiçsiniz. Açıkçası ne pok yerseniz yiyin tavırları. Sıfır geri dönüş sıfır ilgi. Servis sıfır. Ürünü alıp daha sonra geri dönüş yapacağınız hiç kimse yok.

  2. Makul fiyat, satılan malın arkasında duruyorlar ve kaliteli işçilikleri var.

  3. 15 yıldır kullanıyordum. Memnun olduğum için aynısını aldım

  4. Öncelikle yılların vermiş olduğu bir değer marka oldukça memnunuz

Yoruma kapalı.