Selanik Lokantası

4.8
(184)

Selanik Lokantası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, Uğur Mumcu Cd. No:9, Buca – İzmir

Telefon : 0552 495 50 51

Selanik Lokantası Yol Tarifi

Selanik Lokantası

Selanik Lokantası İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, Uğur Mumcu Cd. No:9, Buca – İzmir olan Selanik Lokantası, işletmesine 0552 495 50 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Selanik Lokantası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Selanik Lokantası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Selanik Lokantası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Selanik Lokantası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Selanik Lokantası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Selanik Lokantası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Selanik Lokantası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Selanik Lokantası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 184

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Selanik Lokantası Yorumları

  1. Çorba güzel yağlı ve lezzetli. Etler bol. Tatlı da gayet iyi. Fiyatlar makul

  2. Tesadüfen kelle paça çorbası içtim nefisti.Sonradan öğrendim ki çok meşhurmuş.Ellerine sağlık ustaların.

  3. Son zamanlarda içtiğim en iyi çorba. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Baba oğul ikisi de çok güleryüzlü ve ilgili

Yoruma kapalı.