Sektörün Öncüsü Konyalı

3.9
(589)

Sektörün Öncüsü Konyalı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Mah, Menderes Cad No:75/C, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 448 80 40

Sektörün Öncüsü Konyalı Yol Tarifi

Sektörün Öncüsü Konyalı

Sektörün Öncüsü Konyalı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Mah, Menderes Cad No:75/C, Buca – İzmir olan Sektörün Öncüsü Konyalı, işletmesine (0232) 448 80 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sektörün Öncüsü Konyalı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sektörün Öncüsü Konyalı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sektörün Öncüsü Konyalı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sektörün Öncüsü Konyalı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sektörün Öncüsü Konyalı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sektörün Öncüsü Konyalı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sektörün Öncüsü Konyalı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sektörün Öncüsü Konyalı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 589

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sektörün Öncüsü Konyalı Yorumları

  1. Genellikle hızlı sipariş alma ve ikramlıklarla birlikte balon ekmek ve sıcacık haliyle getiriliyor. Sadece onlara yeseniz bile doyabilir siniz. Birde üstüne cay ve kahve ücretsiz, ikinci çayı veya kahveyi isterseniz hemen getiriyorlar. 1 porsiyon tavuk şiş ızgara özel sosta bekletilmiş olarak fiyat 30 tl ve ızgara köfte 1porsiyon 31.50 tl bir şalgam 5 tl toplamda 66.50 tl ödedik. Izgaralar lezzetli idi. fiyat makul afiyet olsun.

  2. Her şeyin bulunduğu klâsik restaurantlardan. Her şeyi yapmayı denediklerinden genelde hiç bir yiyecek çok lezzetli olmaz.Klasik bir yer işte

  3. Yemekler iyi..Personel ilgisi daha iyi.. Fiyatlar da makul.. Tam bir aile mekanı..

  4. Buranın tavuk şişini seviyodum ama gcen ewe söyledim meyhane pilavı yerine, princ plavı göndermişler ve tavuklar sossuz pişmemiş berbettı bu saatten sonra değiştiriyorum, ahmet ustaya gecicem, bari meyhane pilavı yoksa söyleyin bastan????

Yoruma kapalı.