Schnelle Quelle

3.8
(108)

Schnelle Quelle adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rochstraße 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 54857649

Schnelle Quelle Yol Tarifi

Schnelle Quelle

Schnelle Quelle Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rochstraße 4, Berlin – Germany olan Schnelle Quelle, işletmesine 030 54857649 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schnelle Quelle ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schnelle Quelle yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schnelle Quelle hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schnelle Quelle ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Schnelle Quelle ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schnelle Quelle için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schnelle Quelle bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schnelle Quelle sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 108

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Schnelle Quelle Yorumları

  1. Tezgahın arkasında harika bir kadın olan harika bir pub. Romy, çok teşekkür ederim, akşamımızı tatlandırdın! Güzel bir atmosfer – geri gelmek için bir yer !!! Yakında görüşürüz!

  2. Atmosfer mükemmel! İçeride de sigara içiyorsun! Ayrıca sahibi olan adam çok nazik! Realgermankneipeexperience için gitmeye değer!

  3. İçki içmek ve dinlenmek için rahat bir yer. Ayrıca sahipleri çok güzel.

  4. Nice owner of the bar very friendly and a typical berlin experience! Highly recommend!!

Yoruma kapalı.