Sato Tourism Rent A Car

4.1
(7)

Sato Tourism Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, 337. Sk. No:98, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0536 299 63 07

Sato Tourism Rent A Car Yol Tarifi

Sato Tourism Rent A Car

Sato Tourism Rent A Car Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, 337. Sk. No:98, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Sato Tourism Rent A Car, işletmesine 0536 299 63 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sato Tourism Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sato Tourism Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sato Tourism Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sato Tourism Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sato Tourism Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sato Tourism Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sato Tourism Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sato Tourism Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sato Tourism Rent A Car Yorumları

  1. Yılların esnafı…bucada ilklerdendir araç kiralamada.

  2. 29 nisan 2018 tarihinde izmir.den istanbula çeyizlerimizi Şato rentecardan şoförlü olarak kiraladığımız araçla sorunsuz olarak seyehatimizi yaptık cok teşekkürler ayrıca aracımızı kullanan adem beye özellikle teşekkürler

  3. Tam ticaret erbabı, çok yardımcı oldular sağolsun.

Yoruma kapalı.