Saloon Burak Erkek Kuaförü

4.9
(42)

Saloon Burak Erkek Kuaförü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, 315. Sk. 32/A, Buca – İzmir

Telefon : 0507 381 05 48

Saloon Burak Erkek Kuaförü Yol Tarifi

Saloon Burak Erkek Kuaförü

Saloon Burak Erkek Kuaförü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, 315. Sk. 32/A, Buca – İzmir olan Saloon Burak Erkek Kuaförü, işletmesine 0507 381 05 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saloon Burak Erkek Kuaförü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Saloon Burak Erkek Kuaförü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Saloon Burak Erkek Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Saloon Burak Erkek Kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Saloon Burak Erkek Kuaförü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Saloon Burak Erkek Kuaförü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Saloon Burak Erkek Kuaförü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Saloon Burak Erkek Kuaförü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Saloon Burak Erkek Kuaförü Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Cilt veya saç bakımı adına birşey yapmıyor. Hatta söylemez iseniz hicbirsey yapmıyor. Hızlı bir tras yapıp geçiyor. Herhalde askerde iken daha uzun sürede tras olmusumdur. Sürenin kısa olması ilgisizliğinden geliyor tabi ki . Ayrıca müşteriden müşteriye de farklı davrandığını gördüm. Muhtemelen devamlı müşterilerine ayrı bir ilgi gösteriyor. O derece ki ben beklerken çay,şu vs ikram bile yapılmadı. Sonuç itibariyle biraz para vereyim iyi bir hizmet alayım diyorsanız buraya gitmeyin ama sıradan bir berber olsun saçımı kessin hızlıca derseniz gidip deneyebilirsiniz. Son olarak randevu saatlerine de riayet edilmediğini de belirtmek isterim.

  2. Sürekli saç traşım için berber değiştiren hatta traş olduğum bir yere ikinci kez gitmeyen bir insandım. Tesadüfen gidip traş oldum ve çok memnun kaldım. O kadar fazla ekipman ile çalışıyor ki; emin olun siz de beklentinizden fazlasını bulabileceğiniz nadir yerlerden. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  3. İzmirde 2 3 berber değiştirdikten sonra tesadüfen Burak beyin salonuna denk geldim ilgi ve hizmetten çok memnun kaldım 2 seneye yakındır tek adresim oldu ve bu geçen zaman zârfında hizmet kalitesi her defasında ????puan almayı hak etti.Saloon Burak ailesine sundukları güzel hizmetler için teşekür ederim.

  4. Hijyen ve temizlik konusunda üst düzey herşey steril ilgi ve alakaları çok hoşuma gitti aldığı ücreti hakediyor

Yoruma kapalı.