Salı Pazarı Avm

1.8
(4)

Salı Pazarı Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Salı Pazarı Avm Yol Tarifi

Salı Pazarı Avm

Salı Pazarı Avm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd., Buca – İzmir olan Salı Pazarı Avm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salı Pazarı Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salı Pazarı Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salı Pazarı Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salı Pazarı Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Salı Pazarı Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salı Pazarı Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salı Pazarı Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salı Pazarı Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Salı Pazarı Avm Yorumları

  1. Herşeyi bulabiliyorum.Calisanlar cok ilgili.Hele bir bayan var orda cok iyi esnaf

  2. Personel ukala ve profesyonel değil fiyatlar pahali.Rafta ayri kasada,ayri fiyat.Birde 3-5 kamera daha koymak yerine.Peşinde seni takip edip,potansiyel hirsiz muamelesi yapan personel,seni yapacagin alisveristen iğrendiriyor..Yapmiyosunda zaten.

Yoruma kapalı.