Sabri Kolçak İlkokulu

4.4
(24)

Buca Buca Sabri Kolçak İlkokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ufuk, 928. Sk. No:2 D:No:2, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 30 11

Buca Buca Sabri Kolçak İlkokulu Yol Tarifi

Buca Sabri Kolçak İlkokulu

Buca Sabri Kolçak İlkokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ufuk, 928. Sk. No:2 D:No:2, Buca – İzmir olan Buca Sabri Kolçak İlkokulu, işletmesine (0232) 487 30 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Sabri Kolçak İlkokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Sabri Kolçak İlkokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Sabri Kolçak İlkokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Sabri Kolçak İlkokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Sabri Kolçak İlkokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Sabri Kolçak İlkokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Sabri Kolçak İlkokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Sabri Kolçak İlkokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sabri Kolçak İlkokulu Yorumları

  1. Bence İzmir buca ilçesinin en iyi ilk okulu. öğretmenler çok ilgili. oğlum kadir efe 1 ci sınıfta daha ilk dönem de okuma yazmayı söktü.. öğretmenimiz pınar hanım çok başarılı ilgili, duyarlı ve profesyonel biri..okul temiz bu konuda beyaz bayrak almış bir okul..

  2. 6 yılım gecti burada. Şuan üniversite okuyorum ama keske o zamanlara dönebilsem. Hayat büyüdükçe sıkıcılaşıyor.

  3. Kendi okulum ve çocuklarımda burda okuyor.ogretmenlerim ve idarecilerimiz okadar sicak ve samimilerki insanin evi gibi

Yoruma kapalı.