Roberta Bar

4.6
(88)

Roberta Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zionskirchstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 44055580

Roberta Bar Yol Tarifi

ROBERTA-Bar

Roberta Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zionskirchstraße 7, Berlin – Germany olan Roberta Bar, işletmesine 030 44055580 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Roberta Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Roberta Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Roberta Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Roberta Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Roberta Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Roberta Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Roberta Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Roberta Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 88

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Roberta Bar Yorumları

  1. Tüm zamanların en sevdiğim barlarından biri. Sahibi Stephan tarafından sevgiyle tasarlanmış ve inşa edilmiş iç mekan. Çok rahat bir atmosfer ve harika personel. Hoş seyirciler, birçok müdavim.

  2. Büyüleyici bar, çok güzel personel. Rahat bir alanda fıçı bira içmek istiyorsanız iyi bir yer.

  3. Güzel içecek seçimi ve ayarı. Sadece olumsuz (sigara içmiyorsanız) veranda alanı çok dumanlıydı.

  4. Tüm zamanların en sevdiğim barlarından biri. Sahibinden sevgiyle Stepha

  5. Harika bir yer. Öncelikle mekanın tasarımı çok rahat ve huzurlu. Bu arada, bar sahibi Stefan mobilyaların çoğunu kendisi yaptı. İkincisi, çok kibar ve iyi niyetli bir insan. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ederiz.

Yoruma kapalı.