Restaurant Keyser Soze

3.9
(841)

Restaurant Keyser Soze adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tucholskystraße 33, Berlin – Germany

Telefon : 030 28599489

Restaurant Keyser Soze Yol Tarifi

Restaurant Keyser Soze

Restaurant Keyser Soze Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tucholskystraße 33, Berlin – Germany olan Restaurant Keyser Soze, işletmesine 030 28599489 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Restaurant Keyser Soze ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Restaurant Keyser Soze yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Restaurant Keyser Soze hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Restaurant Keyser Soze ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Restaurant Keyser Soze ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Restaurant Keyser Soze için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Restaurant Keyser Soze bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Restaurant Keyser Soze sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 841

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Restaurant Keyser Soze Yorumları

  1. Servis için uzun süre bekleyin ve yemek biradan önce geldi.

  2. Yeraltı servisi. 2G kuralı nedeniyle kız arkadaşımla dükkana usulüne uygun olarak kaydoldum. Dışarıda oturmuş ve sipariş vermek için 20 dakika bekledi. Anlamsız. Daha sonra sola

  3. Servis bunalmış ve tatsız (hatta hazırlıksız). Siparişi almak da dahil olmak üzere uzun süre bekleyin. Plakaların içeriği doğru. Faturayı dikkatlice kontrol edin.

  4. Talep edildiğinde servis edildi. Sipariş vermek için içeri girmek zorunda kaldım. Yeterli personel olmasına rağmen. Köşedeki kafe zengin bir menü sunuyor. Kredi kartıyla küçük meblağlar ödemek hoş karşılanmaz. Corona günlerinde garip. Kafe çok meşgul değildi.

Yoruma kapalı.