Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing

4.7
(26)

Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Große Hamburger Str. 30, Berlin – Germany

Telefon : 030 93950080

Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing Yol Tarifi

Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing

Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Große Hamburger Str. 30, Berlin – Germany olan Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing, işletmesine 030 93950080 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Rechtsanwaltskanzlei Watermann & Ebbing Yorumları

  1. En iyi hukuk firması! Çok cana yakın personel ve çok kararlı avukatlar. Ben fazlasıyla memnunum ve bu hukuk firmasını gönülden tavsiye ederim.

  2. Kolay iletişim ve mükemmel hizmet. Düzenli değişim ve devam eden prosedürdeki güncellemeler nedeniyle, genel olarak destekten çok memnun kaldım. Firmayı herkese tavsiye ederim.

  3. Varoluşsal durumumda, Bay Ebbing tarafından yeterince temsil edildiğimi hissetmedim. Geri aramalar için birkaç hafta beklemek zorunda kaldım. Karşılaştırmalı bir çözüme ulaşma konusundaki beklentilerim hiçbir şekilde karşılanmadı. Hukuki işlemlerin nihai kaybı benim için uzun vadeli ciddi sağlık sonuçlarına yol açtı. Temyiz sürecinde vekalet ücreti geri ödendi, ancak bence mesleki varlığın kaybı parayla ağır basamaz.

Yoruma kapalı.