Radisson Collection Hotel Berlin

4.4
(2885)

Radisson Collection Hotel Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karl-Liebknecht-Str. 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 238280

Radisson Collection Hotel Berlin Yol Tarifi

Radisson Collection Hotel, Berlin

Radisson Collection Hotel Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karl-Liebknecht-Str. 3, Berlin – Germany olan Radisson Collection Hotel Berlin, işletmesine 030 238280 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Radisson Collection Hotel Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Radisson Collection Hotel Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Radisson Collection Hotel Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Radisson Collection Hotel Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Radisson Collection Hotel Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Radisson Collection Hotel Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Radisson Collection Hotel Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Radisson Collection Hotel Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 2885

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Radisson Collection Hotel Berlin Yorumları

  1. Otelin tam merkezinde devasa bir akvaryum bulunuyor. Berlin’de görülmesi gereken yerlerden olan AQUADOM un büyük akvaryumu tam otelin merkezindeki bar ve restaurant tan izlenebiliyor. Konum olarak istediğiniz yere maksimum 5 dakika yürüme ile ulaşabiliyorsunuz. Çalışan kalitesi ve oda temizliği anlamında çok başarılı bir otel.

Yoruma kapalı.