Q Men

4.3
(44)

Q Men adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 15 D, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 426 46 66

Q Men Yol Tarifi

Q Men

Q Men Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 15 D, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Q Men, işletmesine (0232) 426 46 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Q Men ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Q Men yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Q Men hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Q Men ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Q Men ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Q Men için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Q Men bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Q Men sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Q Men Yorumları

  1. Mükemmel bir yer, istediğini gibi saç kesim ve aile ortamı. Boşuna eleştiri yapanları takmayın, gereksiz kişiler bunlar. Yaklaşık 2 senedir buraya geliyorum, bir kez olsun olmamış demedim.

  2. Mekansal anlamda ferah ve merkezi. Geçlerin tercih ettiği orta üzeri bir notu hakeden modern bir erkek kuaförü. Fiyatı da orta üstü tabi.

  3. Çok güzel mekan temiz ve kullanılan malzemeler 1.kalite ustaları maskeli ve maskesiz, randevusuz müşteri kabulu etmemektedir. Tabi yasaklar kalktı şuan için birşeyler diyemem

Yoruma kapalı.