Pleu Spa

5
(11)

Pleu Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Monbijoupl. 1, Berlin – Germany

Telefon : 01575 2448155

Pleu Spa Yol Tarifi

Pleu Spa

Pleu Spa Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Monbijoupl. 1, Berlin – Germany olan Pleu Spa, işletmesine 01575 2448155 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pleu Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pleu Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pleu Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pleu Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pleu Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pleu Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pleu Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pleu Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pleu Spa Yorumları

  1. İsterseniz iyi yağ ile çok iyi masaj yapıyor. ben her zaman çok memnunum

  2. Çok güzel döşenmiş masaj stüdyosu. Vicky çok arkadaş canlısı ve çok iyi Almanca konuşuyor. Masajınız harika. Kaliteli yağlar kullanılır, sorunlara bütüncül bakılır. Paranın karşılığı makul ve haklı. Benden net bir tavsiye.

  3. Burada harika bir deneyim yaşadım! Ne muhteşem ve stres giderici bir masaj. 90 dakikalık derin dokuya çok ihtiyaç vardı ve inanılmaz bir iş çıkardılar 🙂

  4. İkimiz de harika bir masaj yaptık. Öneririz. Güzel bir tesisin yanı sıra çok yakışıklı ve profesyonel masözler. Buna değer!

Yoruma kapalı.