Piston Cafe

3.2
(6)

Piston Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, No:, Doğuş Cd. No:132, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Piston Cafe Yol Tarifi

Piston Cafe

Piston Cafe Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, No:, Doğuş Cd. No:132, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Piston Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Piston Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Piston Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Piston Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Piston Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Piston Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Piston Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Piston Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Piston Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Piston Cafe Yorumları

  1. Adi sanırım bu aralar başka. Kahve Denizi gibi bir adı var mekânın. Adı her ne kadar kahve içilen bir yeri çağrıştırıyor olsa da aslında bildiğiniz nargile kafe. Adındaki o kavram kargaşasına kapılıp küçük oğlum ile gittim ve kapalı mekânda fosur fosur sigara içildiğine şahit oldum. Çalışanları uyardığımda ise kayıtsız bir tavır ile karşılaştım. Kanunu dinleyen yok sonuç olarak.

  2. Hizmet rezil servis rezil gayet kibar şekilde çalışana birşey soruyorsun yüzüne bakmamayi birak cevap vermiyor.. gidilmez..

Yoruma kapalı.