Buca Pide Kebap

4.3
(59)

Buca Pide Kebap adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:132 A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 82 05

Buca Pide Kebap Yol Tarifi

Buca Pide Kebap

Buca Pide Kebap İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:132 A, Buca – İzmir olan Buca Pide Kebap, işletmesine (0232) 420 82 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Pide Kebap ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Pide Kebap yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Pide Kebap hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Pide Kebap ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Pide Kebap ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Pide Kebap için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Pide Kebap bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Pide Kebap sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Pide Kebap Yorumları

  1. Öğrenciliğimiz de sık sık geldiğimiz, salaş ama uygun ve lezzetli pideleri olan bir salondu. Umarım yine bu özelliğini koruyordur.

Yoruma kapalı.