Papageno Grundschule

4.5
(20)

Papageno Grundschule adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bergstraße 58, Berlin – Germany

Telefon : 030 30881711

Papageno Grundschule Yol Tarifi

Papageno-Grundschule

Papageno Grundschule Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bergstraße 58, Berlin – Germany olan Papageno Grundschule, işletmesine 030 30881711 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Papageno Grundschule ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Papageno Grundschule yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Papageno Grundschule hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Papageno Grundschule ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Papageno Grundschule ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Papageno Grundschule için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Papageno Grundschule bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Papageno Grundschule sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Papageno Grundschule Yorumları

  1. oğlum ve ben bu okulda çok mutlu ve şanslıyız. Harika bir ekip, niveau ve güzel alanla harika bir eğitim.

  2. Bunu hemen tanıdım, okul sonrası bakım girişi olarak, o zamanki gibi…. ✌️????

  3. Çok arkadaş canlısı çocukların olduğu çok iyi bir okul.Orada gerçekten güzel zaman geçirdim.

  4. Dikkat! İşte ders sırasında RIT (Rezidüel Refleks Entegrasyon Terapisi) uygulanmaktadır! Bu sözde bilimsel terapi, bir İngiliz neo-faşistinden geliyor. Burada çocuklar her yönden patolojiktir. Kötü bir okul.
    Ek olarak, dengesiz bir zaman çizelgesi (birinci sınıf öğrencileri için zaten 7 saat) ve kötü sorun yönetimi var. Bu okul çocuklar için değil!

Yoruma kapalı.