Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu

4.8
(19)

Buca Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 204/23. Sk. No:2, Buca – İzmir

Telefon : 0544 497 14 46

Buca Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu Yol Tarifi

Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu

Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 204/23. Sk. No:2, Buca – İzmir olan Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu, işletmesine 0544 497 14 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu Yorumları

  1. Eğitim kalitesi mükemmel. Müzik hocamız Adem Bey harika bir insan ve mükemmel bir eğitimci. Oldukça sabırlı oluşunu, kendim gibi “ödev ve egzersiz” çalışmasını aksatan bir öğrenciye katlanışından biliyorum.

  2. Hocalarımız anlayışlı,titiz, güler yüzlü,samimi, içten,candan ve alakalı . Ortam sıcak ve neşeli . müzik var sanat var daha ne olsun ..????????????

  3. Güvenli bir ortam
    profesyonel müzik eğitimi ve her zaman hazır sıcak çayı, kahvesi ile karşılar Bizi
    saygı ve sevgilerimle çok teşekkür ederiz

  4. Tek kelimeyle mükemmel bir kurum hocaların ilgisi alakası güler yüzlü olması ve verdikleri derslerin ust düzey olması kesinlikle tavsiye ederim tşkler Özel Dokuz Eylül Müzik Kursu Tşkler Hocam Adem Maba

  5. Güvenli ortam yetenekli başarılı titiz ve sabırlı öğretmen kadrosu var. Bir kurumdan beklediğiniz herşeyi alabileceğiniz bir yer. Herkese tavsiye ederim????????Adem Hocam başarılarınızın devamını diliyorum

Yoruma kapalı.