Otuz Agustos Ilkogretim Okulu

5
(4)

Buca Otuz Agustos Ilkogretim Okulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, Barbaros Hayrettin Paşa Cad./314 Sok. No:8, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 17 23

Buca Otuz Agustos Ilkogretim Okulu Yol Tarifi

Otuz Agustos Ilkogretim Okulu

Otuz Agustos Ilkogretim Okulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, Barbaros Hayrettin Paşa Cad./314 Sok. No:8, Buca – İzmir olan Otuz Agustos Ilkogretim Okulu, işletmesine (0232) 487 17 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Otuz Agustos Ilkogretim Okulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Otuz Agustos Ilkogretim Okulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Otuz Agustos Ilkogretim Okulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Otuz Agustos Ilkogretim Okulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Otuz Agustos Ilkogretim Okulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Otuz Agustos Ilkogretim Okulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Otuz Agustos Ilkogretim Okulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Otuz Agustos Ilkogretim Okulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Otuz Agustos Ilkogretim Okulu Yorumları

  1. 4B teşekkürler google harita salgın döneninde insan uzum süre görmediği yeri görebiliyor ve ben okulumu gördüm teşekkürler

Yoruma kapalı.