Osm Servis

5
(4)

Osm Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule, 254. Sk. No.142/B, Buca – İzmir

Telefon : 0507 827 51 30

Osm Servis Yol Tarifi

Osm Servis

Osm Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule, 254. Sk. No.142/B, Buca – İzmir olan Osm Servis, işletmesine 0507 827 51 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Osm Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Osm Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Osm Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Osm Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Osm Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Osm Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Osm Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Osm Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Osm Servis Yorumları

  1. İşini bilen teknik servis telefonum hakkında danıştığım ve onarıma götürdüğüm telefonlar ve cihazlar için üstün kalite ve işçilik sağladığınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.

  2. Osman gerçekten çok teşekkür ederim uygun fiyatin ve iyi işçiliğin için

Yoruma kapalı.