Ora Lahmacun Pide Kebap

3.9
(559)

Ora Lahmacun Pide Kebap adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Çevikbir Meydanı, 255. Sk. No:5/B D:C, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 254 99 99

Ora Lahmacun Pide Kebap Yol Tarifi

Ora Lahmacun Pide Kebap

Ora Lahmacun Pide Kebap İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Çevikbir Meydanı, 255. Sk. No:5/B D:C, Buca – İzmir olan Ora Lahmacun Pide Kebap, işletmesine (0232) 254 99 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ora Lahmacun Pide Kebap ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ora Lahmacun Pide Kebap yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ora Lahmacun Pide Kebap hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ora Lahmacun Pide Kebap ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ora Lahmacun Pide Kebap ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ora Lahmacun Pide Kebap için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ora Lahmacun Pide Kebap bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ora Lahmacun Pide Kebap sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 559

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ora Lahmacun Pide Kebap Yorumları

  1. Markasina adına güvenip Sipariş verdik 1saati geçti aradaki mesafe 5dakkalik ilkinde aradım abi 5 deakkay orda dediler 15dakka geçti tekrar aradım daha siparisden bile haberleri yok oyaliyodilar bende iptal ettim ondan sonra geldi k.b sinlar geri goderdim.

  2. Ora pide ve lahmacun salonunda aradığım lezzet kalite saygın hizmet vâr herkese tavsiye edebilirim

  3. Manisa kebabı menüdeki gorselden hayal kırıklığı yaratacak kadar uzaktı.

  4. sakın gitmeyin pandeminin acısını her gelene yüklemeye karar vermişler. Hayatımın hatasını yapıp gittim. ora kebap menü tavsiye ettiler. menü sayfalarında fiyatı yazmıyor….. açlıktan sormayı unuttum. Toplamda 100-120 grm her biri tatlı kaşığının yuvarlağından bir tık büyük olan 2 tane tavuk dilimi 2 tane köfte 2 tane et şiş 2 tane de çay tabağı büyüklüğunde lahmacun verdiler. küçük kase marul. 330 ml su:) 62 TL

Yoruma kapalı.