Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu

4.7
(36)

Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, 112. Sk. No:2 1A D:1B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 80 90

Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu Yol Tarifi

Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu

Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, 112. Sk. No:2 1A D:1B, Buca – İzmir olan Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu, işletmesine (0232) 440 80 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Oğuz Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu Yorumları

  1. ülkemizin içinde bulunduğu bu zor gunlerde bile öğrencilerine her türlü imkanı sunmaya çalışan, elinden gelen tüm desteği saglayan buca fen bilimlerinin değerli öğretmenlerine ve idarecilerine sonsuz teşekkürler.

  2. Eğitim ve disiplin olarak üst seviyede olan bir dershane. Pandemi de yaşanan uzaktan eğitimi çok iyi bir şekilde hiç aksamadan eğitim aldık.Çok güzel bir dershane herkese tavsiye ederim.

  3. Gerçekten iyi bir eğitim veren ve oldukça ilgili hocalara sahip. Sene boyunca kendinizi çok güzel bi sekilde hazırlayıp adapte edebileceğiniz bir kurum. Öğretmenleri donanımlı ve özenli.

  4. Ben Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim, dershanede çok memnum kaldığım 1 yıl geçirdim ve bu bir yıl içerisinde dershanenin çok büyük katkılarıyla bir önceki yıla kıyasla puanımı 105 puan arttırdım, sadece ders olarak değil çok güzel arkadaşlıklar kurdum, çok iyi insanlar tanıdım. Bütün öğretmenlerime çok teşekkür ederim.TEŞEKKÜRLER BUCA OĞUZ FEN BİLİMLERİ AİLESİ

  5. O harika kurumdan içeriye girdiğiniz gibi dünyanın en iyi rehber öğretmeniyle karşılaşıyorsunuz (Ebru Hoca) gerçekten kendinizi aileden biri gibi hissettiğiniz bu güzel eğitim kurumu Musa Hocanın ilgisi ve alakasıyla daha da güzelleşiyor eğitim ögretim hayatımda iyi ki yolum sizinle kesişti bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim Buca Fen Bilimleri ailesi siz gördüğüm en iyi dersanesiniz

Yoruma kapalı.