Ödemiş Köfte

4.4
(11)

Ödemiş Köfte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, 38/2. Sk. No:206A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 24 20

Ödemiş Köfte Yol Tarifi

Ödemiş Köfte

Ödemiş Köfte İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, 38/2. Sk. No:206A, Buca – İzmir olan Ödemiş Köfte, işletmesine (0232) 420 24 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ödemiş Köfte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ödemiş Köfte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ödemiş Köfte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ödemiş Köfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ödemiş Köfte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemiş Köfte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ödemiş Köfte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ödemiş Köfte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ödemiş Köfte Yorumları

  1. Mükemmel köfte tereyağında denemeye değer kesinlikle tavsiye ediyorum.Güleryüzlü çalışanları var motorcuları hızlı servis yapıyor.

  2. Altı üstü köfte ekmek ama harika. Hele birde ekmeği yağla usta derseniz. Tadına doyulmaz. Kendi hallerinde temiz bir yer.

Yoruma kapalı.