Odak Cafe

4.5
(13)

Odak Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 24. Sk. No:1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 26 28

Odak Cafe Yol Tarifi

Odak Cafe

Odak Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 24. Sk. No:1, Buca – İzmir olan Odak Cafe, işletmesine (0232) 420 26 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Odak Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Odak Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Odak Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Odak Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Odak Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Odak Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Odak Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Odak Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Odak Cafe Yorumları

  1. Yemekhane yemekleri güzel olmayınca tercih ettiğim mekan, cafe olduğuna bakmayın aslında kocaman bir esra erol show gibi, herkes talibini arıyor.

Yoruma kapalı.