O2 Shop

4.8
(1033)

O2 Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderpl. 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 92122188

O2 Shop Yol Tarifi

O2 Shop

O2 Shop Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderpl. 3, Berlin – Germany olan O2 Shop, işletmesine 030 92122188 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca O2 Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan O2 Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. O2 Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak O2 Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan O2 Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. O2 Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. O2 Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada O2 Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 1033

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca O2 Shop Yorumları

  1. Hızlıca işim halledildi ve sorularım da kibarca cevaplandı. Teşekkürler.

    They were very helpful and kind I made my registration very quickly and easily, highly recommended.

  2. Müşteri ilişkilerinde ve hizmet kalitesinde Fuat Bey çok profesyonel olarak yardımcı oldu. Hızlı ve etkili çözüm yolları sundukları için teşekkür ediyorum.

  3. Çok hoş bir atmosfer, ihtiyacımız olanı aldık, ne eksik ne fazla, tavsiye 1+ idi. Mağazada geçirilen zaman çok eğlenceliydi. Önemli olan her şey ele alındı, gizli şeyler YOK!
    Şiddetle Tavsiye Edilir!

  4. Reytingler haklı olarak çok yüksek! En iyi tavsiye ve hizmet! Müşterilerle çok dostane ilişkiler! İhtiyacınız olan ihtiyaçlara tam olarak cevap veriyorsunuz. Artık merkezin dışında yaşıyoruz ama bu bakış açısına gitmeyi gerçekten seviyoruz! Her şey için teşekkürler ve olduğun gibi kal ????????

Yoruma kapalı.