Ni̇rvana Gayri̇menkul

4.9
(10)

Ni̇rvana Gayri̇menkul adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, Hacı Bektaş Veli Sok. no 8/A, Buca – İzmir

Telefon : 0553 905 99 15

Ni̇rvana Gayri̇menkul Yol Tarifi

NİRVANA GAYRİMENKUL

Ni̇rvana Gayri̇menkul İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, Hacı Bektaş Veli Sok. no 8/A, Buca – İzmir olan Ni̇rvana Gayri̇menkul, işletmesine 0553 905 99 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ni̇rvana Gayri̇menkul ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ni̇rvana Gayri̇menkul yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ni̇rvana Gayri̇menkul hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ni̇rvana Gayri̇menkul ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ni̇rvana Gayri̇menkul ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ni̇rvana Gayri̇menkul için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ni̇rvana Gayri̇menkul bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ni̇rvana Gayri̇menkul sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ni̇rvana Gayri̇menkul Yorumları

  1. Eşimle ev araken birtakım talihsizlikler yaşamamıza ve sabrımız yavaş yavaş tükenmesine rağmen sabırla bize ev arayan ve neredeyse her gün hatta tatilde bile ev arayan Nirvana gayrimenkule teşekkür etmek boynumun borcudur. Yani tamamen sizin isteğinize göre ev aramasından tutun da işinizi çok sağlam ve hakkaniyetine göre yapmasına kadar kesinlikle on numara. Sadece kendi işimle alakadar demiyorum orada diğer müşterilerin işleriyle alakadar tanık olduklarim inanılmaz. Canı gönülden tebrik ve teşekkür ederim. ????????????????

  2. Ebru hanıma sonsuz tsk ederim bizim ev sahibi olmamıza yardımcı olan bizi başka bi emlakçının yapmis olduğu yanlıştan 1 gecede kurtaran işini laikiyle yapan tatlı dilli güler yüzlü hanımefendi sonsuz tsk ederim…

  3. Bu zamanda işini layıkıyla ve 4/4lük yapan nadir emlakçılardan dürüst güvenilir ve güler yüzlü Ebru hanım ve nirvana gayrimenkul ekibine sonsuz teşekkürler…

Yoruma kapalı.