Next Estate Gmbh

4.8
(52)

Next Estate Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kollwitzstraße 38, Berlin – Germany

Telefon : 030 40301000

Next Estate Gmbh Yol Tarifi

Next Estate GmbH

Next Estate Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kollwitzstraße 38, Berlin – Germany olan Next Estate Gmbh, işletmesine 030 40301000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Next Estate Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Next Estate Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Next Estate Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Next Estate Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Next Estate Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Next Estate Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Next Estate Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Next Estate Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Next Estate Gmbh Yorumları

  1. Hoşuna gidiyor çünkü İngilizce konuşuyorlar ve aslında size yardım etmeye çalıştıkları hissine kapılıyorsunuz. Daha çok bir fiyata gelen ancak araştırmaya değer birinci sınıf bakım gibi.

  2. Harika Hizmet ve çok duyarlı. İngilizce konuşan alıcı dostu. Luisa daire satın almamda bana yardım etti, harika bir satın alma oldu. Onunla ve bir sonraki Estate ile çalıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissettim! Şiddetle tavsiye edilir!

  3. Next Estate ekibiyle çalışırken harika bir deneyim yaşadım. Luisa tüm yolculuk boyunca çok yardımcı oldu.

Yoruma kapalı.