Net Optik

4.2
(5)

Net Optik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yiğitler, Menderes Cd. no 192 A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 88 99

Net Optik Yol Tarifi

Net Optik

Net Optik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yiğitler, Menderes Cd. no 192 A, Buca – İzmir olan Net Optik, işletmesine (0232) 438 88 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Net Optik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Net Optik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Net Optik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Net Optik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Net Optik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Net Optik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Net Optik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Net Optik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Net Optik Yorumları

  1. Mavi camı olduğu için bir gözlük aldım, üç ay sonra camda leke oluşunca garanti kapsamında diye geri götürdüm. Camı başka siyah, alakasız bir cam ile değiştirip geri verdiler. Fabrika üretmiyor, öyleymiş böyleymiş diye bir de laf kalabalığı yapıp kendilerini haklı çıkarmaya çalışan bir optikçi. Keşke haklı olduklarını değil de müşteriyi düşünselerdi. Oysa üç ay önce ne kadar da kibar ve malını öve öve bitiremiyorlardı.
    Referansla gittiğim yerde hayal kırıklığına uğradım.
    Kapıdan girmeden iki kere düşünün derim.

Yoruma kapalı.