Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin

4.3
(253)

Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 96, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin Yol Tarifi

NBB notebooksbilliger.de Store Berlin

Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 96, Berlin – Germany olan Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 253

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Nbb Notebooksbilliger De Store Berlin Yorumları

  1. Kesinlikle yetkili tavsiye. Uygun fiyatlar. Benden kesinlikle net bir tavsiye!
    Memnun kalana kadar kahve için birkaç tane bırakmaktan çekinmeyin! ????

  2. Sorunumu bile dinlemeyen kaba ve beceriksiz personel! Herhangi bir hizmeti reddediyor ve sadece yeni ürünler satmak istiyor! Bir daha asla!

  3. Çok yönlü dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve aksesuarlar ile harika bir mağaza. Düzenli, iyi teklifler.
    Ve en iyisi: sadece işini bilen değil, aynı zamanda size tavsiyede bulunmak için zaman ayıran gerçekten iyi personel. Böyle bir şey gerçekten nadir hale geldi, görünüşe göre burada sadece para görülmüyor, aynı zamanda hizmete gerçekten dikkat ediliyor.
    Her zaman benim zevkim.

  4. Ürün yelpazesi çok geniş bir mağaza. Burada yalnız bırakılmayacaksınız, çok yetkin ve güler yüzlü personel tarafından kapsamlı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Not defterimde bir hata meydana geldi ve bir çalışan sorunu sakince ve ustalıkla çözdü.

Yoruma kapalı.