N26 Bank Gmbh

4.4
(2113)

N26 Bank Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Klosterstraße 62, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

N26 Bank Gmbh Yol Tarifi

N26 Bank GmbH

N26 Bank Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Klosterstraße 62, Berlin – Germany olan N26 Bank Gmbh, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca N26 Bank Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan N26 Bank Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. N26 Bank Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak N26 Bank Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan N26 Bank Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. N26 Bank Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. N26 Bank Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada N26 Bank Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 2113

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca N26 Bank Gmbh Yorumları

 1. Adres değişikliği için desteğin artık 2 haftadan fazla bir süreye ihtiyacı var. Sorulduğunda hep “yarın yarın” diyor. Maalesef hiçbir şey olmuyor. Şimdi tüm hesaplarımı iptal edeceğim. inanılmaz palyaçolar

 2. önlemek için dikkatli olun! Sadece hesap özetlerini görürseniz !! Birkaç çocuğa benziyor! İşlem numarası yok. Yani bir tüccarla uğraşıyorsanız, hiçbir şey deneyimleyemeyeceğinizden emin olun!

 3. Başlangıçta, boş vaatler ve büyük şeffaf kart tarafından kör olmanız daha olasıdır.

  Ama sonra hayal kırıklığı hızla gelir …
  Neon adında bir sohbet robotu yardım etmek istiyor ama göründüğü gibi zihni çok zor, ayrıca kesinlikle sahada olmayan “müşteri hizmetleri temsilcileri” ve görünüşe göre sadece bazı metinleri okuma durumunda ne olduğu konusunda. için geçerli olabilir.

  Çok zayıf kulüp insanları….
  Büyük şirketlere gitmek ve aynı zamanda sorulara doğru cevapları olan mantıklı personele sahip olmak daha iyi.

Yoruma kapalı.