My Bar Ici

4.1
(175)

My Bar Ici adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Auguststraße 61, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

My Bar Ici Yol Tarifi

My Bar ICI

My Bar Ici Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Auguststraße 61, Berlin – Germany olan My Bar Ici, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Bar Ici ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan My Bar Ici yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. My Bar Ici hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak My Bar Ici ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan My Bar Ici ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. My Bar Ici için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. My Bar Ici bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada My Bar Ici sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 175

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca My Bar Ici Yorumları

  1. Dumanlı ve herkes senin havalı olduğunu düşünüyor????

  2. Süper nahoş garson. Doğum gününü kutlamak için 8 kişiydik ve grup sayısı en fazla 5-6 kişi olduğu için bizi kovdu. O gerçekten çok düşmancaydı. Müşteri hizmetleri = 0.

Yoruma kapalı.