Murat Eczanesi̇

5
(3)

Murat Eczanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. 114 B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 88 02

Murat Eczanesi̇ Yol Tarifi

MURAT ECZANESİ

Murat Eczanesi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. 114 B, Buca – İzmir olan Murat Eczanesi̇, işletmesine (0232) 438 88 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Murat Eczanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Murat Eczanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Murat Eczanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Murat Eczanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Murat Eczanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Murat Eczanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Murat Eczanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Murat Eczanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Murat Eczanesi̇ Yorumları

  1. Çalışanlarının ilgisinden dolayı teşekkür ederim izmirde ilk defa böyle bir eczane görüyorum müşteriye müşteri gibi değil de sanki ailesinden birisiymiş gibi ilgileniyorlar alışılmışın dışında sanirim birde cilt uzmanları varmış kuzenim orda terapiye başladı sonucu resimle atacağım ilerleyen zamanlarda tekrardan teşekkür ederim ilginizden dolayı Murat eczanesi ailesi

Yoruma kapalı.