Mng Kargo

2.8
(387)

Buca Mng Kargo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Erdem Cd. No:118/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 09 04

Buca Mng Kargo Yol Tarifi

MNG Kargo

Mng Kargo İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Erdem Cd. No:118/A, Buca – İzmir olan Mng Kargo, işletmesine (0232) 442 09 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mng Kargo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mng Kargo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mng Kargo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mng Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mng Kargo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mng Kargo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mng Kargo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mng Kargo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 387

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mng Kargo Yorumları

  1. Pandemi süresince internetten çok fazla alışveriş yaptık.Tek bir sorunla karşılaştık o da en yoğun dönemdeydi yetiştirmek için koşturuyorlardı.Anlayış gösterdik tabi.Ürünlerim hasarsız ve zamanında geldi.Ben memnunum.Bugün o güvenle yeni bir koli gönderdim.

  2. Çalışan bayan ilgisiz akşam olsa anlarım sabah 10 da yoğunluk yokken iMNG kargo olmasa hayatta ugramam

  3. Bir şubeye göre çok sakin Anlık halledip çıktım Nedense içinde boş ve ferahti kargo şubeleri böyle olmuyor normalde

Yoruma kapalı.