Mng Kargo Yenigün

2.6
(59)

Buca Mng Kargo Yenigün adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule Mah, 222/50. Sk. No:14/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 999 08 43

Buca Mng Kargo Yenigün Yol Tarifi

Mng Kargo - Yenigün

Mng Kargo Yenigün İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule Mah, 222/50. Sk. No:14/A, Buca – İzmir olan Mng Kargo Yenigün, işletmesine (0232) 999 08 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mng Kargo Yenigün ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mng Kargo Yenigün yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mng Kargo Yenigün hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mng Kargo Yenigün ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mng Kargo Yenigün ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mng Kargo Yenigün için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mng Kargo Yenigün bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mng Kargo Yenigün sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mng Kargo Yenigün Yorumları

  1. Sipariş verdiğim ürünü eve getirmediler bekletip bekletip sonra iadeye yolladılar evde devamlı ailem var bu firmadan hiç memnun değilim trendyolda neden bunla çalışıyor anlamış değilim yenigün mahallesindeki şubede gişede ki personeller bayan ve 3 ü de suratsız müşterilerle nasıl ilgileneceklerini bilmiyorlar zorla oraya oturtulmuşlar sanki burun uçlarıyla sorulara oflaya puflaya yanit veriyorlar kargo iade edecektim kadın sistem kapandı diyip kargomu yollamadı bugün saat 17 te gittim iş yerinden sırf kargo yollamak icin izin aldim boşu bosuna. Ve personellerinize güler yüz müşteri memnuniyeti konusunda bence eğitim vermelisiniz. Verdiğimiz siparişleri de evimize yollayın inadına tekrar sipariş vericem bakalım bu sefer de evde yoktu kimse bahanesi olacak mı göreceğiz.

  2. Dünden beri ürün gelecek araçta dağıtımda diyorsunuz ürünün ne geldiği ne gitti var kardeşim WhatsApp hattınız desen o ayrı sıkıntı teknik arıza diyor

  3. Buca bölgesindeki en kötü kargo firması diyebilirim.Telefonlara ulaşmak mümkün değil.Kargo şubesine ulaşan ürünün en az 3 gün sonra dağıtıma çıkarılması ayrı bir muamma. İnternetten alacağım ürünün kargo firması MNG kargo olursa o ürünü almayacağım.

  4. Ya bütün gün evde yim kargoyu bekliyorum yazılan saatte zaten evdeyim zile bile basılmamış evde yoktu yazmışlar bu nasıl bir rezalet diğer kargo firmaları arayipta soruyorlar bile beni aramadilar nebilim Bi komşuya bile basar insan yaa bu nasıl Bi döngü çok sinir bozucu bari yalan yazmayın

  5. Kargom her seferinde eve geldik yoksunuz şubeden alın hep bu sorunu yaşıyorum ya bu nasıl oluyor ….

Yoruma kapalı.