Mini Market Berlin

4.3
(7)

Mini Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 56, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Mini Market Yol Tarifi

Mini Market

Mini Market Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 56, Berlin – Germany olan Mini Market, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mini Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mini Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mini Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mini Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mini Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mini Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mini Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mini Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mini Market Berlin Yorumları

  1. Gerçekten burada hiçbir şey daha çok bir tütün dükkanı değil. Sayacı koşan adam güzel gözüküyordu. Biz gerçekten orada ve orada istediğimiz yeri bulamadık.

Yoruma kapalı.